Всі івенти

Open Business Space`2018

Спікери:

speaker avatar

Ярослав Сивак

Власник компанії "CRM TOOLS"

Адреса:

Готель Radisson Blu Resort, Буковель

На карті

Дата і час:

29 march 2018, 15:00
Звіт по івенту

Івент завершився

CRM TOOLS photo

Які задачі найімовірніше не вирішить для вас CRM

OBS — це вже традиційний захід, який збирає в мальовничих Карпатах активних бізнесменів зі всієї України.

Атмосфера була просто фантастична. Формат open-space стирає кордони можливого. Будь-який учасник міг бути і спікером, і слухачем. Кожен міг підняти те питання, яке для нього найбільш актуальне, і водночас поділитися своїми думками та досвідом з тими, хто цього потребує. На OBS стираються межі між конкурентами, усі рівні незалежно від того, чи ти власник молодого стартапу, чи посол однієї з наймогутніших країн світу.

Дискусія, що її мені пощастило модерувати, стосувалася того, що слід очікувати від впровадження CRM-систем на підприємствах. Основний її посил я висловив у доповіді "Які задачі найімовірніше не вирішить для вас CRM". Тема виявилася актуальною для багатьох учасників. Було багато різних думок, подекуди контроверсійних, але від того не менш цінних.

Дуже цікавим виявився досвід впровадження CRM у компанії Web Mill, що ним із нами люб’язно поділився CTO-компанії Іван Дячишин.

Нам так і не вдалося сформувати остаточний перелік задач CRM, проте ми виписали однозначний список речей, які наявність CRM у вашому бізнесі ніяк не змінить (посилання на статтю).

P.S: Такі заходи цікаві різноманітністю публіки. Так, на OBS мені вдалося поспілкуватися з послом Канади тет-а-тет. І знаєте що він сказав? — “Наша країна завше вам буде допомагати. Навіть якщо ви самі собі не будете хотіти допомогти”.

Коли твоя країна має таких друзів, все буде добре...