Назад

Інститут Адізеса

08.02.2019

Ця компанія допомагала нам в Інституті Адізеса прописати і налагодити бізнес-процеси. Якщо ви користуєтеся CRM, зокрема bpm'online, сміливо звертайтеся до Ярослава Сивака з CRM TOOLS.

На момент початку співпраці з Ярославом ми впровадили в свою роботу bpm'online і вже користувалися crm протягом року. Причин, чому ми вирішили допрацювати її, було кілька: безлад в організації роботи менеджерів з клієнтами; складність з оцінкою ефективності роботи менеджерів. Але найголовніше — ми хотіли оптимізувати бізнес-процеси відповідно до специфіки нашої діяльності: "коробкові" бізнес-процеси нам не підходили.

З чого почали: прописали точки контакту клієнтів з сайтом, сформували перелік наявних продуктів, сегментували клієнтів, визначили критерії, згідно з якими будуть створюватися ліди, а також узгодили правила, за якими система знаходитиме і пропонуватиме об'єднати два записи контактів.

Після цього описали бізнес-процеси "на папері", а потім змоделювали послідовність кроків процесу графічно. І тільки потім перенесли на тестову базу, а після тест-драйву і налагодження нюансів — на живу.

Крім того, CRM TOOLS допомогли візуалізувати аналітичні дані на дешбордах, завдяки чому тепер ми в кілька кліків відстежуємо будь-які метрики.

Що в результаті?

 

  1. Автоматизовані бізнес-процеси, завдяки чому ми суттєво підвищили ефективність роботи і продуктивність співробітників.
  2. Звели до нуля втрачені та необроблені ліди, організувавши більш якісний контроль за їх обробкою.
  3. Здійснюємо глибокий аналіз лідів в розрізі джерел залучення, типів потреби, стадій, відповідальних співробітників, іншими словами, відстежуємо рух лідів від залучення до успішно закритої угоди.

 

Окремо варто відзначити швидкість і якість зворотного зв'язку фахівців CRM TOOLS. Дуже приємно, коли після оплати за продукт / послугу тебе як клієнта не забувають. Після закінчення проекту ми неодноразово зверталися з питаннями до Ярослава і завжди отримували якісну консультаційну підтримку.

Велика подяка за те, що допомогли нам стати кращими. Нам є ще над чим працювати, тому що CRM подібна до музичного інструмента: навчившись одного разу на ньому грати, не можна зупинятися, потрібно вдосконалювати свої навички щодня, і тільки в цьому випадку вона "зазвучить" чисто і в повну силу.

Бажаємо вам цікавих проектів і вдячних, задоволених клієнтів!

Замовити безкоштовну консультацію